קידום ממומן

תוכן עניינים

מה זה קידום ממומן?

קידום ממומן למעשה, דומה למכירה פומבית על שטחי הפרסום שגוגל והשותפים שלה מציעים או אם מדובר על פרסום ברשתות החברתיות,שטחי פרסום בפייסבוק, אינסטגרם, וויז או כל פלטפורמה אחרת בה תרצה לפרסם את העסק שלך.

קידום ממומן מאפשר לך, כבעל עסק, להופיע בתוצאות החיפוש של הביטויים הרלוונטיים ביותר לתחום העסק שלך, לשירותים אותם אתה מספק ולפתרונות אותם אתה מציע ללקוחות.

 מה נדרש כדי לקדם את האתר בצורה ממומנת?

מה הם השלבים בתהליך הקידום הממומן?

שלב ראשון

הגדרת יעדי הקמפיין. חשוב לנו להגדיר לעצמנו מה הן המטרות שאותן נרצה להשיג בהקמת הקמפיין.

האם אנחנו רוצים להשיג חשיפה מרבית? שיחות טלפון מלקוחות? פניות כתובות? או בעצם מכירה?

כדי להקים קמפיין זה הדבר הראשון שאנחנו נעשה, נגדיר לאן אנחנו רוצים להגיע.

שלב שני

בשלב זה אנחנו כמפרסמים נבצע מחקר ביטויי מפתח מקיף בתחום הרלוונטי כדי למצוא את כל הביטויים איתם נרצה לפרסם את העסק שלנו וכמה אנחנו צפויים לשלם על כניסה בודדת לאתר.

כמו בכל מכירה, הפרמטר העיקרי הוא היצע מול ביקוש.בנישות בהן התחרות לא גדולה, אנחנו צפויים לשלם שקלים בודדים עבור כל כניסה לאתר, ואילו בנישות בהם התחרות צפופה מאד, אנחנו יכולים גם להגיע לעלות של 50-100 ₪ לכל כניסה לאתר שלנו. (מניסיון, כשעושים את זה נכון, ההשקעה משתלמת).

שלב שלישי

ניסוח מודעות ע"פ קופי שיוביל אותנו להשגת היעד אותו הגדרנו מלכתחילה.

חשוב לדעת, שגם אם הקמפיין בנוי בצורה מושלמת, יש משמעות רבה לחוויית הגולש בדף הנחיתה עצמו או האתר. כפי שהצגנו בהסבר על הקידום האורגני, לחוויית המשתמש יש משמעות גדולה מאד ולכן כדי להגיע למטרות הקמפיין צריך לדאוג במקביל שהאתר שלנו מאפשר גישה נוחה ושימוש נוח לגולש.

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות!

image01-2.png