הפלטפורמה לבניית אתרים הנכונה ביותר עבורך

אז לפני שנתחיל לצלול לעומק הדברים אנחנו חייבות להיות כנות ולהדגיש שאנחנו עובדות עם וורדפרס בלבד!

גם אנחנו עשינו את המחקר שלנו כאשר נכנסנו לתחום ואחרי בדיקה מעמיקה ונסיון עם פלטפורמות שונות לבניית אתרים הגענו למסקנה שפלטפורמת וורדפרס מעניקה לנו יתרונות רבים שפלטפורמות אחרות מתקשות לתת, בנוסף לכך שהיא נוחה לשימוש ולתפעול.

אבל כדי שתדעו לבחור את הפלטפורמה לבניית אתרים הנכונה ביותר עבורכם, ערכנו סקירה שתעשה לכם קצת סדר בראש בנוגע לפרמטרים החשובים שכדאי לבחון:

פשטות וידידותיות למשתמש-

WIX- בוויקס ניתן לבנות אתר פשוט ממש בקלות וללא צורך בידע מקדים בתכנות. ניתן לשנות כמעט כל דבר בצורה מאד פשוטה ונוחה – לחיצה, הזזה, הכנסת טקסט וכו'. אין צורך בחוש טכנולוגי מפותח וכמעט כל מי שישתמש בפלטפורמה יוכל להתמצא בה בקלות.

WORDPRESS- פלטפורמת וורדפרס בנוייה למעשה על אותם העקרונות של וויקס אך היא מורכבת בהרבה והיא דורשת זמן למידה והיכרות רב יותר כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

מה היתרון? כיום קיימים תוספים רבים שמקלים מאד על תהליך בניית האתר בוורדפרס ופותחים אופציות נוחות לבנייה ברמה גבוהה גם בלי ידע רב בתכנות.

כל זה יחד עם היתרונות של מערכת וורדפרס עצמה (ניהול משתמשים , קידום אורגני וכו').

לסיכום חלק זה, וויקס עדיפה עבור מי שרוצה לבנות בעצמו אתר פשוט או דף נחיתה ולא מעוניין ליצור עיצוב מאד מורכב.

אם לא בכך מדובר, ויש צורך באתר עם נפח גדול יותר שדורש אינטגרציות מורכבות יותר או עיצוב מורכב יותר מומלץ להקים את האתר על פלטפורמת וורדפרס ולהיעזר במפתח/בונה אתרים שמכיר את המערכת על בוריה. כך הוא יקבל את התוצאה הרצויה לו ברמה הגבוהה ביותר.


זמן הקמה-

WIX- אתרים פשוטים ניתן לבנות במהירות בפלטפורמת וויקס, ממש תוך שעות בודדות וללא צורך במפתח/בונה אתרים.

WORDPRESS- לעומת זאת כן דורשת עזרה חיצונית של מפתח/בונה אתרים. גם בוורדפרס ניתן לבנות אתר במהירות, אך מכיוון שהתהליך דורש התערבות חיצונית של בונה אתרים, מהירות הבנייה תלויה במקצועיותו של איש המקצוע.


עלויות ושייכות האתר-

WIX- פלטפורמת וויקס מאפשרת לבנות אתר בחינם לגמרי! הבעיה באתר כזה היא שהוא מתאים למי שמעוניין לבנות אתר לצרכים פרטיים, אתר פשוט, ולא עבור עסקים או חברות בינוניות-גדולות. במידה ורוצים אתר מעוצב יותר ומורכב יותר, וויקס מציעה תוכניות בתשלום עבור תוספים ושירותים. עדיף להחליט ולרכוש תוכנית מראש ובכך לחסוך עלויות של הגדלת חבילה. וויקס היא פלטפורמה סגורה של בנייה ואחסון אתרים ולכן לא ניתן לנייד את האתר לפלטפורמה אחרת. תצטרכו ככל הנראה לבנות אותו מחדש. האתר שייך למעשה לוויקס ואתם משכירים מהם את פלטפורמת הבנייה ואת שירותי האחסון.

WORDPRESS- אתרי וורדפרס נחשבים ליקרים יותר בעיקר בגלל הצורך במפתח/בונה אתרים כדי להקים את האתר, כך שמשלמים כמובן גם על זמן העבודה.

בשונה מוויקס, וורדפרס הינה מערכת קוד פתוח ולכן ניתן לנייד את האתר בקלות רבה בין שרתי אחסון שונים. האתר והקוד הם בבעלותכם מהרגע הראשון והם הופכים להיות נכס דיגיטלי פרטי שלכם.


התאמת האתר לגודל העסק-

נעשה את זה מאד פשוט, אתרי וויקס מתאימים בד"כ עבור אתרים של עסקים קטנים או אנשי מקצוע יחידים בגלל אפשרות הבנייה והתפעול העצמית הפשוטה.

וורדפרס לעומת זאת מתאימה יותר לאתרים של חברות ועסקים בינוניים וגדולים שיש להם צורך באתרים גדולים ומורכבים יותר מכל הבחינות. וגם וורדפרס מתאימה מאד לעסקים קטנים או בעלי מקצוע שרוצים אתר מרשים ברמה גבוהה עבור עצמם.

בואו נדבר

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות!

image01-2.png